05558988255 Pazt - Cumt 08:00 - 19:00

Hakkımızda

Justo Vulputate Vehicula

BİZ KİMİZ ?

Meslek hayatımıza 1985 yılında Hasköy Kardeşler Elektrik Bobinaj AC Motor, DC (doğru akım) motorlarının eğitimini alarak 1993 yılında İstanbul’da HİSAR BOBİNAJ LTD şirketimizi faaliyete geçirdik. Daha sonra Trakya bölgesinde hizmet sağlamak amacıyla 2020 yılında Hisar Bobinaj Elektrik San. Ve Tic. Ltd. Şti.   olarak Tekirdağ- Çorlu Yeni Sanayi sitesindeki işletmemizde Balans ve Motor Sarım gibi bir çok işlemleri faaliyete geçirdik.

 

GERÇEK TECRÜBE

Köklü bir aile şirketi geleneği ve 35 yılı aşkın tecrübesi ile Trakya bölgesinde
sanayinin tüm sektörlerinde bulunan Elektrik motorlarının Sarım , bakım, onarımını yaparak ,Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle dürüstlük ve titizlik ilkeleri çerçevesinde faaliyetimize devam etmekteyiz.                               
Amacımız müşterilerimize her zaman çağın koşullarına uygun hizmet ve ürün sunmaktır. Firmamız verdiği tüm hizmetlerde   “Uzun vadede müşteri memnuniyeti” anlayışından taviz vermemiştir.
Portföyümüzdeki malzemeler ve  faaliyet alanlarımızdaki hizmetleri sunmak için  ilgili ihtiyaçlarınızda teklif isteklerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.