05558988255 Pazt - Cumt 08:00 - 19:00

BİLEZİKLİ (REOSTALI) MOTOR SARIMI

Caption aligned here

Bilezikli (REOSTALI) Motor Sarımı

Bilezikli Motor Sarımı
Bilezikli motor sarımı, yapılmasında kullanılan sargılar manyetik bir alan oluşturur ve manyetik döner üretilir. Bilezikli motor sarımı işleminde rotor sargıları kısa devre edilmiş ise devrenin meydana getirdiği döner alan manyetik alan ile etkileşime girer. Bilezikli motor sarımı özenle yapılmalıdır.
Belli zaman aralıklarında bakım yaptırarak olası kazaların, arızaların yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Bilezikli motor sarımında iyi bir ekip seçmek oldukça önemlidir. Çalışmalar sırasında sarımı için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
Bilezikli Motor Sarımı Nedir?
Bilezikli motor sarımı, diğer sincap kafesli motorlardan farklı bir sargı şekline sahiptir. Sarımında rotorlu sargı kullanılır. Bilezikli motorlar bazı durumlarda generatör olarak kullanılır. Bilezikli motorlarının dönme hızı sabit değildir. Bu özelliği ile diğer motorlardan ayrılır.
Bilezikli motor birçok işini kolaylaştırır ve bu işlemi daha az maliyet harcarsınız. Bilezikli motor sarımı ile ilgili bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve bilezikli motor hizmeti alabilirsiniz. Yetkili ekiplerimiz sayesinde en iyi sarım makinesi ile bilezikli motor sarımı yapılır.