05558988255 Pazt - Cumt 08:00 - 19:00

Pompa Motor Sarımı

Caption aligned here

Pompa Motor Sarımı

Pompa Motor Sarımı
Pompa motor sarımı, elektronik makinelerde kullanılır. Pompa motor sarımı yapılmadan önce şekli incelenir. Gövde ve parçalara göre analizler yapılır ve pompa motor sarımı işlemine geçilir. Motorların içinde sargıların yenilenme işlemine pompa motor sarımı denilir. Sarım sayesinde motorun güç kaybı yaşaması sona erdirilir. Bu bakım düzenli olarak yapılmalıdır. Bu sayede bozulmalar en aza indirilebilir.
Pompa Motor Sarımı
Genellikle bu işlem su veya çeşitli sıvıların pompalanmasını sağlamak için yapılır. Pompa motor sarımları arasında en çok kullanılan santrifüj pompalara yapılan sarım tekniğidir. Santrifüj pompalar suları kinetik enerji ile birlikte istenilen alana aktarır. Bir de derin kuyu pompa motor sarımı vardır.
Derin kuyu pompa motorları zorlu koşullara dayanıklı malzemelerden imal edilmiştir. Sarım işlemi makine ile yapılarak hata ihtimali ortadan kaldırılmak istenmiştir. Elle yapılan sarım tekniklerinde hatalar meydana gelebilir ve motor çok çabuk bozulabilir. Bu sebeple pompa motor sarımı makine ile sarım tercih edilir. Pompa motor ve sarımı konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.