05558988255 Pazt - Cumt 08:00 - 19:00

SOĞUTMA FAN MOTOR SARIMI

Caption aligned here

SOĞUTMA FAN MOTOR SARIMI

Soğutma Fan Motor Sarımı

Doğru akım fanlarından belirli potansiyelde fan motorları birbirinden farklı voltajlara sahiptir. Her farklı voltaj için dalga sinyalleri baz alınır. Endüstriyel olarak sıcaklığı ve soğutma sistemini sağlayan soğutma fan motor sarımı sayesinde daha çok elektronik mıknatıslardan yararlanılır.

DC ve AC teknolojisine sahip olan iki çeşit motorlar farklı özelliklere sahiptir. Fan motor sarımı yapılırken daha az enerji tüketen fan motorları soğutma fan motor sarımı ile yapılır.

Soğutma Fan Motor Sarım İşlemi

Sessiz yapıda olan fan motorları sıklıkla tercih edilse de aynı zamanda soğutma amacıyla birçok yerde kullanılmaktadır. Soğutma fan motor sarımı yapılmadan önce pozitif ve negatif değerli voltajları eşit olarak çalıştırır. Frekansları değişen fan motorlarda alternatif akımı sağlayan voltajların değerleri değişir.

DC fan motorları sıklıkla kullanılarak yüksek verim alımı başarıyla sonuç verir. AC fan motorlarına göre daha az enerji sağlayarak motora katkı sağlar. DC fan motorları başarılı bir şekilde kullanılır. Fan motoru hizmetlerinden yararlanmak için Hisar Bobinaj firmamızdan yararlanabilirsiniz.