05558988255 Pazt - Cumt 08:00 - 19:00

Blower Motor Sarımı

Caption aligned here

Blower Motor Sarımı

Blower Motor Sarımı
Blower motor sarımı, havanın vakumlanması, emmesi veya havanın basınçlandırılması için kullanılır. Blower motorlar kendisine bağlı olan hatta yağsız ve kuru havayı gönderir. Blower motorları tek noktaya odaklanarak işlevini gösterir. Blower motorlar orta seviye bir basınç ile gaz üretimi sağlanır. Blower motorların karmaşık bir üretim yapısı bulunur. Bu sebeple Blower motor sarımı da bu sebeple farklı bir yapıya sahiptir.
Blower Motor Sarımı Nasıl Tercih Edilmelidir?
Blower motor sargılarının yeni nesil üretimleri de bulunur. Bunlar yeni nesil motorlarda seçimler oldukça önemlidir. Aksi takdirde verim az elde edilebilir. Öncelikle debinin büyüklüğünü belirlemek gerekir. Alan hesaplamasının yapılması gerekir.
Havanın bir akış yoluna karar vermek gerekir. Tüm işlemlerden sonra kurulumun basamaklarını düzenlemeniz gerekir. Hava akışının nasıl olacağına karar verdikten sonra havanın kaç derece sıcak olduğuna, nereden geleceğine ve nasıl bir yön izleyeceğine karar verilir.
Blower Motor Sarımı Kullanmanın Faydaları Nelerdir?
Blower motor sarımı düzenli hava ve gaz akışını sağlar.Uzun ömürlüdür. Ekstra bakım maliyeti gerektirmez. Gürültü seviyesi düşüktür. Firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.