05558988255 Pazt - Cumt 08:00 - 19:00

JENARATÖR MOTOR SARIMI

Caption aligned here

Jenarotör Motor Sarım

Jeneratör Motor Sarımı
Jeneratör motor sarımı, gelişen teknoloji de en çok kullanılan araçlardan birisidir. Jeneratör motor sarımı araç için oldukça önemlidir. Jeneratör motor sargısı yapılırken bobinlerin olukları düzeltilir. Ardından oluklara iletkenler yerleştirilir. Gerekli görürse oluklara iletkenler bobin bölünerek yerleştirilir. Yerleştirilen iletkenler ve diğer bobinlerin çıkmaması için kapak takılır ve plastik çekiç ile düzeltilir. Bu bobinler sayesinde yalıtım sağlanır.
Sarım işlemi tamamlandıktan sonra bobinlere şekli verilir. Bakır iletkenler bobinin içerisine elle veya plastik çekiç ile yerleştirilmelidir. Bakır iletkenler manyetik olmasalar bile diğer malzemeler ile birleşince hareketlenmeye sebep olabilir.
Jeneratör Motor Nedir?
Jeneratör motor iletken malzemelerden meydana gelen bir motor tipidir. Motor ve diğer iletken manyetik alan değişikliğine sebep olur. İletkenler sargılar içinde ya da etrafında döner. Elektrik akımı üretmek için yapılmıştır. Akım için ise doğru akım kullanılır.
Jeneratör farklı alanlarda kullanılabilir. Jeneratör motoru ve jeneratör motor sarımı ile ilgili firmamız hizmet verir. Jeneratör hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile en iyi jeneratör motor sarımı işlemini yaparız.